Menu

Bendy Spidey

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Bendy Spidey

Hra Bendy Spidey je zdarma, navíc ji můžete hrát v prohlížeči. Není nutné nic stahovat. Online flashové hry jsou velmi populární, pomohou vám zkrátit dlouhou chvíli. Zkuste například Bendy Spidey jednoduchou, leč zábavnou hru

Flashová hra Bendy Spidey

Bendy Spidey je oblíbená akční hra s velmi jednoduchým ovládáním. V průběhu hry kurzorem počítačové myši ovládáte Spidermana a vašim úkolem je vodit jej přes město a dostat se co nejdále. Tato hra je určena pouze pro jednoho hráče. Pro někoho může být nevýhodou i fakt, že nijak nemůžete komunikovat s dalšími hráči. Naopak oceníte, že nemusíte stahovat hru do PC a můžete hrát prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mít připojení k internetu.


Ponoř se do světa superhrdinů a dosáhni se svým Spidermanem cíle. Hra je dokonalá oddychovka, u které si můžete odpočinout od svých starostí. Má jednoduchou grafiku na kterou jsme u flashových her zvyklí. Hru můžete hrát opakovaně znova, poslat odkaz na hru přátelům. Můžete kontrolovat své skóre nebo se zaregistrovat se svým výsledkem do žebříčku hráčů. S hrou si každý potrénuje svou zručnost. Ovládá se myší, spiderman vyhazuje pavučiny, kterými se musí zachytit o nejbližší budovy či traverzy, aby postoupil dále. Stejně tak ty můžeš posouvat své rekordy. Čím dál s figurkou dojdeš, tím více bodů získáváš.

Proč hrát tuto flash hru

Jak jsme již zmínili, v prvé řadě si natrénuješ zručnost. Střídat se můžeš s kamarády a závodit, kdo má lepší skóre. Dostat se se Spidermanem na druhý konec města není zpočátku jednoduché. Hra se ovládá myší. Bendy Spidey je zábavou pro hráče od 5 do 99 let. Užijte si zábavu při hře a předhánějte se v tom, kdo bude lepší. Hry se Spidermanem jsou vcelku oblíbené a tato se řadí mezi ně.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře