Menu

Rescue Mary Jane

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Rescue Mary Jane

Lákají tě dobrodružné hry a zároveň jsi velkým fanouškem komiksového hrdiny SpiderMana? Pak tě určitě bude bavit hra Rescue Mary Jane, jejímž hlavním hrdinou je právě pavoučí muž.

Tři úrovně

Hra jako taková by se dala popsat jako skákačka. Tvým úkolem je v roli SpiderMana protlouct se třemi úrovněmi a zachránit svou milovanou ze spárů zlého Venoma. V každém levelu na hlavního hrdinu čekají různé nástrahy, které mají podobu buďto dlouhých mezer mezi výškovými budovami nebo dotírajícího Venoma osobně. Ten po tobě může i střílet. Při cestě za svým cílem ti pomohou nejen tvé schopnosti, ale také houpající se lana, která jsou zavěšena na některých budovách a která ti pomohou dostat se dál. Ovládání hry je velmi jednoduché. V podstatě je nutné pouze využívat směrové klávesy a mezerník, který se využívá ke skákání.

Grafika a hudba

Vzhledem k tomu, že se jedná o flashovou hru, její grafika není nijak oslnivá, ale rozhodně je více než dostačující. To samé se dá říci i o animacích. Co je naopak nutné vyzdvihnout je hudební doprovod, který je na opravdu vysoké úrovni. Jedná se sice o jednu skladbu, za to však vytvořenou profesionálním skladatelem. Skladba samotná pak pochází z filmu Spiderman 3. Mně se hra na počítači trochu seká.

Hrát se dá na čemkoliv

Dobrou zprávou je, že pro hraní Rescue Mary Jane není potřeba mít PC. Nároky na hardware jsou v tomto případě skutečně minimální a pokud by hra nebyla ve Flashi, tak si ji můžeš zapařit i na chytrém telefonu nebo tabletu. Nutností není ani připojení k internetu. Za hraní se nic neplatí. Dokonce není potřeba ani stahovat žádné soubory. Prostě si jen na serveru najdeš hru, spustíš a paříš.

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře