Menu

Sort my tiles Obama & Spiderman

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Sort my tiles Obama & Spiderman

Sort My Tiles Obama & Spiderman

Málokterý komiksový hrdina má tolik her jako Spiderman. Ve valné většině se jedná o hry velice kvalitní a nejinak je tomu i u titulu Sort My Tiles Obama & Spiderman.I když se dá očekávat, že hra se Spidermanem bude akční, v tomto případě to neplatí. Sort My Tiles Obama & Spiderman patří mezi takzvané puzzle hry, což znamená, že si tentokrát nebudeš namáhat prsty zběsilým ťukáním do klávesnice, ale spíše svou šedou kůru mozkovou. Princip této hry je velmi jednoduchý. V podstatě stačí vyplnit jednotlivá zašedlá políčka, která vcelku tvoří obrázek Spidermana a prezidenta Obamy, jejich barevnými ekvivalenty. Políčka samozřejmě musí dokonale pasovat. Hra končí jakmile přesuneš všechna barevná políčka na správné místo.S ovládáním hry mít potíže určitě nebudeš. Veškerou interakci s programem obstaráš pomocí myši. V podstatě stačí podržet levé tlačítko myši a přesouvat barevná políčka na jejich místo. Pro to, abys získal další barevné políčko, klikni levým myšítkem na rudé tlačítko nacházející se v levém dolním rohu.

Nutnost mít Flash player

Dobrou zprávou je, že nemusíš prosit své rodiče, aby ti tuto hru koupili. Je totiž k dispozici naprosto zdarma. V některých případech však bude nutné trochu vylepšit počítač. Hra jako taková není vůbec náročná a lze ji hrát v podstatě na čemkoliv, ale je vyžadován Flash player. Bez tohoto programu Sort My Tiles Obama & Spiderman nemůžeš rozjet. Flash player je také zdarma. Stačí ho stáhnout a nainstalovat. Pokud to ještě neumíš nebo

si na to netroufáš, popros jednoho z rodičů. Rozhodně to stojí za to. Hra tě nejen pobaví, ale také zlepší tvou obrazotvornost.

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře