Menu

Sort my tiles Spiderman & Wolverine

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Sort my tiles Spiderman & Wolverine

Sort My Tiles Spiderman & Wolverine

Sort My Tiles Spiderman & Wolverine je logická hra, která tě dokáže zaujmout nejen svou hezkou grafikou, ale i skvělou hratelností. Základní pravidla hry jsou jednoduchá a pochopí je každý. Obrazovka s vybledlým motivem Spidermana a Wolverina je rozdělena na několik čtverců, které je potřeba nahradit jejich barevnými ekvivalenty. Ty se ve hře objeví po každé, když zmáčkneš rudé tlačítko v levém dolním rohu obrazovky. Vždy se objeví pouze jeden čtverec. Jakmile ho zařadíš na správné místo, můžeš si tímto způsobem objednávat čtverce až do doby, než všechna vybledlá pole zaplníš odpovídajícími barevnými obrazci.

Fajn oddychovka

Hra není vůbec náročná. Jedná se spíše o oddychovku, která ti dokáže zpříjemnit několik táhnoucích se minut, když máš dlouhou chvíli. K ovládání bohatě postačí myš, klávesnice v této hře není nutná. Držením levého tlačítka myši se přesouvají jednotlivé barevné čtverce tam, kam je potřeba.

Bez instalace

Hra je sice poměrně krátká, ale má jednu podstatnou výhodu – je k dispozici zdarma. Nemusíš tak prosit Ježíška, aby ti ji nadělil pod stromeček, prostě si ji najdeš na internetu a dáš se do hraní. Dobrou správou také je, že nemusíš nic stahovat a instalovat. Veškerá data hry jsou uložena na serveru a není nutné tak cokoliv ukládat na pevný disk. Abys sis mohl hru vyzkoušet, potřebuješ být připojený k internetu. V současnosti to však není žádný velký problém, který by neměl řešení. Dnes má internet prakticky každý.

Projetí hry Sort My Tiles Spiderman & Wolverine ti sice nebude trvat celé dny, ale i tak se pobavíš dosytosti. Navíc tato hra není určena pouze pro zábavu, ale může pomoci zlepšit i tvou obrazotvornost.

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře