Menu

Spiderbike racing

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderbike racing

Máš rád postavu Spidermana a zároveň motorky? Pokud na obě dvě otázky zní odpověď ano, ze hry Spiderbike racing budeš nadšený. Nejedná se o žádnou složitou hru, ale o jednoduchou arkádu, která tě určitě na pár hodin dokáže zaměstnat.

Základy hry

Podstatou hry je projíždění jednotlivých úrovní na motorce a sbírání symbolů v podobě červených pavouků. Ovládání je velmi prosté, v podstatě stačí ovládat pouze čtyři tlačítka – šipku dopředu, dozadu, nahoru a dolů. Takto lze projet všechny levely. Samotná jízda ovšem není procházkou růžovým sadem. Hlavně v pokročilejších kolech se jedná o těžkou zkoušku. Spidermana totiž při jízdě ohrožují nejen různé příkopy, ale i nástrahy například v podobě padajících kamenů nebo ostnů.

Spiderman na motorceJednotlivá kola se od sebe odlišují nejen různými překážkami, ale také mají jinou grafickou podobu. Grafika hry se samozřejmě nemůže rovnat nejnovějším peckám, ale je přehledná a poměrně líbivá. Za zmínku stojí také hudba, která dodává hře na atmosféře a zároveň povzbuzuje hráče k lepším výkonům. Zvuků není mnoho, ale jsou velmi povedené.

Snadný přístup

Aby sis mohl hru Spiderbike racing zahrát, nemusíš prosit rodiče ani psát Ježíškovi, je totiž zcela zdarma. Stačí, když budeš mít pouze připojení k internetu a nahraný nejnovější Adobe flash. Dokonce není nutné ani stahovat žádné soubory, celá hra je uložena u nás na serveru. Hra je určena pouze pro jednoho hráče, ale veškeré tvé úspěchy se zapisují do on-line žebříčku, ve kterém si můžeš své výsledky porovnávat s ostatními hráči. To je dobrou motivací pro to, aby ses snažil Spiderbike racing hrát co nejlépe.

Spider-man racing je sice jednoduchou arkádou, ale to neznamená, že se u ní nepobavíš. Právě naopak. Díky jednoduchým principům se jedná o snadno pochopitelnou hru, kterou si můžeš zahrát kdykoliv se budeš nudit.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře