Menu

Spiderman 2 – Web of words

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman 2 – Web of words

Pavoučí hrdina Spiderman je jednou z nejpopulárnějších postav vůbec. Neplatí to pouze pro komiksové příběhy, ale také pro kreslené seriály, filmy a samozřejmě také hry.

Hra se slovy

Jednou z těchto her je i Spiderman 2 – Web of Words. Nejedná se však o žádnou plošinovku, skákačku či jiný typ akční hry, ale o hru logickou. Zde totiž nebudeš likvidovat nepřátele pomocí pavoučích střel ani zdolávat hluboké propasti dlouhými skoky, ale v tomto případě bude mnohem více záležet na schopnostech tvého myšlení, než na hbitosti tvých prstů. Spiderman je na začátku hry přilepen k mrakodrapu a pouze na tvých schopnostech bude záležet, jestli spadne nebo se vyšplhá až do posledního patra. Princip této hry stojí na tvorbě slov z náhodných písmenek, které ti hra nabídne. Pokud odpovíš správně, dostaneš body a Spiderman se posune výš.

Hra je kompletně v angličtině, ale mohou v ní uspět i začátečníci, kteří se tento jazyk teprve začínají učit. Má celkem osm základních levelů, ale přítomna jsou i bonusová kola, která se odehrávají na střeše budovy. K ovládání je zapotřebí myš. Klávesnice naopak není nutná vůbec.

Procvičení angličtiny

I přesto, že je Spiderman 2 – Web of Words velmi zábavným titulem, můžeš si díky němu perfektně procvičit anglická slovíčka. Zabiješ tak čas a ještě se zábavnou formou naučíš něčemu novému. Hru lze hrát rovnou na několika platformách. Díky tomu, že není určená pouze pro stolní počítače, ale také i pro chytré mobilní telefony, případně tablety, si ji můžeš užívat nejen doma, ale prakticky kdekoliv. Spiderman 2 – Web of Words je zcela zdarma, je však nutné mít připojení k internetu. Výhodou je možnost hrát okamžitě. Hra totiž nevyžaduje žádné stahování souborů ani následnou instalaci.

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře