Menu

Spiderman City Raid

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman City Raid

Spiderman se vydává na svoji tradiční noční obhlídku, aby střežil důchody v peněženkách babiček a klidný spánek všech obyvatel New Yorku. A právě zajistit co nejdelší bezproblémový průlet Spidermana po hrací ploše, která je plná plošinek a překážek, bude tvůj hlavní úkol. Ideálně otestuješ svůj postřeh, rychlost a taky pevné nervy. Škoda jen té jednoduché grafiky.

Ovládání hry

V této Spiderman hře zdarma ovládáš pohyb pomocí vystřelování sítí a zachytávání o nejrůznější objekty. Pomocí myši tak musíš rychle a precizně klikat, odhadnout další pohyb a (pokud možno) ladně se pohybovat vstříc dalším výzvám.

Hra Spiderman City Raid pracuje s fyzikálním modelem. V praxi to znamená, že pokud neodhadneš správný úhel a vzdálenost, vystřelená síť netrefí žádný záchytný bod, bude příliš krátká, nebo se zhoupneš s takovou razancí, že tě ani všechny pavoučí smysly nezachrání.

Jak hrát

Obrázek hry Spiderman City Raid zdarmaPostupem ve hře sbíráš body a samozřejmě stoupá obtížnost. Z velkých souvislých plošinek se stávají malé ostrůvky, mění svůj tvar a potom ti i blokují cestu. Pavouk má život jen jeden a i tu nejmenší chybu budeš napravovat jen velmi těžko… U těch větších překliků se to většinou nedá ukočírovat už vůbec. Hlídej si pečlivě každý pohyb!

Citlivá ruka a přesná myš jsou tvoji nejlepší přátelé. Velmi jednoduché ovládání podporuje hratelnost a zábavu při sbírání bodů. Škoda jen té grafiky, která rozhodně není super. Naštěstí hra staví na zcela jiných atributech.

Výzva

Tak co, kolik bodů ve hře Spiderman City Raid dokážeš nahrát? Pochlub se v komentářích..

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře