Menu

Spiderman Dark side

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman Dark side

Spider man Dark side

Spiderman vždy byl, je a bude kladným hrdinnou, ovšem i kladní hrdinové mají svou stinnou stránku. A za tuto jeho stinnou stránku si budeš moci zahrát i ty, pokud se rozhodneš spustit si hru Spider man Dark Side.

Pro zručné hráče

Hra sice na první pohled může vypadat jako tradiční plošinovka, ale opak je pravdou. Ve hře hraješ za Spidermanovo temnější alter ego, které musíš provézt celkem šesti levely. Ty jsou dole tvořeny plošinkami a nahoře různobarevnými kameny, které slouží pro zachycení vláken pavučin, které Spiderman vystřeluje ze svých rukou. Díky těmto vláknům pak hrdina překonává mezery mezi jednotlivými plošinkami. Běžně se tento typ her hraje na klávesnici, ale Spider man Dark side je jedinečný v tom, že se celý ovládá myší. Proto je hra určena hlavně pro zručnější hráče, kteří se dokáží poprat s velkými výzvami.

Grafická stránka hry je na poměrně vysoké úrovni. Rozlišení není sice kdovíjak vysoké, ale mnohem důležitější je atmosféra, která je temnější než u jiných her, ve kterých také hraje hlavní roli Spiderman. Hudba se skládá z jedné skladby, která je úderná a k celkovému pojetí hry se dokonale hodí.

Můžeš hrát zdarma

Na rozdíl od jiných her, Spider man Dark side si můžeš užít zcela

zdarma. Nemusíš tak prosit rodiče o zvýšení kapesného. Hra se dá samozřejmě hrát na stolních počítačích, ale je možné ji zapnout i na tabletech a rozjede se i na novějších chytrých telefonech. Všech šest levelů si tak můžeš prosvištět nejen doma, ale také například o přestávce ve škole. Důležitou podmínkou samozřejmě je nezbytnost mít připojení k internetu. Hru není nutné stahovat ani se nikde registrovat, prostě stačí pár kliknutí a můžeš se okamžitě vtělit do Spidermana a prožívat s ním jeho další dobrodružství

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře