Menu

Spiderman kiss

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman kiss

Spiderman Kiss

Velkými obdivovateli hrdinného Spidermana nejsou pouze kluci, ale také holky. Ty však příliš akční nebo závodní hry nebaví. Proto herní vývojáři pro obdivovatelky pavoučího hrdiny připravili hru Spiderman Kiss, která je svým obsahem i způsobem hraní více přístupná dívčímu publiku.

Ve hře se převtělíš do Spidermana, který zrovna zachránil nebohou dívku ze spárů zla a za to mu přísluší odměna. V

tomto případě dlouhý polibek. Ovšem, aby se ho dočkal, musí být velmi mrštný. Jeho nepřátele mu samozřejmě chtějí polibek zatrhnout a proto

je nezbytné se jim ve správnou chvíli vyhnout. Hra se skládá ze tří kol. V každém kole ti chce líbání zhatit jiný padouch. Abys naplnila líbací kvótu, která je znázorněna panelem v pravém dolním rohu, musíš se útokům nepřátel vyhýbat. Za správným postup se ti přičítají body.

Pohyby Spidermana ovládáš myší. Není to nic složitého a na ovládání si velmi rychle zvykneš. Důležité je mít v tomto případě hlavně rychlý postřeh, jinak zbytečně přijdeš o body. Grafický kabátek hry není na flashovou hru vůbec špatný. Hudba, která hraje na pozadí, pochází z původní filmové trilogie o Spidermanovi.

Musíš mít Adobe flash player

Hra je k dispozici zdarma, což je ta nejlepší možná cena. Proto, aby sis ale mohla Spiderman Kiss zahrát, potřebuješ mít na počítači nahranou nejnovější verzi Adobe flash playeru. Bez toho hru nerozjedeš. Druhou, ještě důležitější podmínkou, je nutnost připojení k internetu. Další potíže však již nebudeš muset řešit. Hru není potřeba stahovat ani instalovat. Jednoduše si ji prostě najdeš na serveru a zapneš jedním kliknutím myši.

Pokud patříš mezi obdivovatelky Spidermana a herní svět pro tebe není úplná záhada, Spiderman Kiss tě určitě dokáže zabavit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře