Menu

Spiderman: Laboratory lockdown

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman: Laboratory lockdown

Hry s pavoučím hrdinou měly vždy veliký úspěch nejen mezi komiksovými fanoušky, ale i u hráčů obecně. A hra Spiderman Laboratory Lockdown v tomto ohledu není výjimkou.

Komplexní hra

Pokud máš rád čistě akční hry, Spiderman Laboratory Lockdown tě možná na první dobrou zklame, ale pokud dáš tomuto titulu šanci, určitě se ti zalíbí. Jedná se o žánr tiché akce, kde je potřeba se proplížit v nepřátelském prostředí mezi svými protivníky a splnit úkol. A to je cílem i této hry. Je potřeba se s Peterem Parkerem dostat až do posledního, to je šestého patra. Každé patro představuje jednu úroveň. Ve hře se však nebudeš pouze plížit, ale plnit i logické rébusy. V každém kole tě čekají trochu jiné hádanky k

vyluštění. Většinou se jedná o spojování různých obrazců nebo číselných hádanek. Nemusíš se bát, že bys na ně nestačil, rébusy nejsou příliš složité.

Ovládání hry se ti rychle dostane do krve. Petera ovládáš klasickými směrovými šipkami na klávesnici nebo pomocí čtyř tlačítek WSAD. V této hře je nutné využívat i myš. Její levé tlačítko se používá pro interakci s okolím. Takto můžeš nabourávat počítačové systémy i hrát logické minihry.

Příjemná grafika

 

Grafika se u hry Spiderman Laboratory Lockdown rozhodně povedla, a to hlavně v části, kdy ovládáte postavičku Petera. Vše je viděno shora a je tedy velice přehledné. Vizuální zpracování logických rychlíků ovšem o moc více nezaostává. Jen je z logiky věci prostě o něco jednodušší.

Hru nemusíš kupovat ani složitě stahovat. Postačí prostě najet na příslušný web a začít hrát. Je možné, že se ti h

ra napoprvé nespustí. V takovém případě ale nemusíš být zklamaný. S největší pravděpodobnosti nemáš na počítači nahranou nejnovější verzi Adobe Flash Playeru. Popros jednoho z rodičů nebo staršího sourozence, aby program nahrál a můžeš se vydat s Peterem Parkerem, který je známější spíše pod přezdívkou Spiderman, za jeho novým dobrodružstvím.

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře