Menu

Spiderman Rescue Mission

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman Rescue Mission

Spiderman vždy nezachraňuje pouze svět či alespoň město New York, ve kterém bydlí, ale často je nucen zachraňovat i své přátele, kteří se ocitli v nesnázích. A přesně to je cílem hry Spider-Man Rescue Mission.

Rozmanité úrovně

Spidermanův šéf, Jameson, byl unesen Vodním mužem a tvým úkolem je zhostit se role pavoučího hrdiny a osvobodit svého šéfa. Příběh není sice kdovíjak komplikovaný, ale to je u akčních her zcela běžné. Mnohem důležitější je totiž hratelnost a ta je v tomto případě na velice nízké úrovni. V každém kole narazíš na minimálně jednoho protivníka, který ti bude klást překážky tak, aby pro tebe bylo složité postoupit dál. První úrovně jsou ještě vcelku jednoduché, ale jakmile se budeš přibližovat k cíli hry, začne pořádně přituhovat.

Na obtížnosti se nebudou podílet pouze tví soupeři, ale také design úrovní, který je zde znamenitý. Například v první úrovni se budeš muset pohybovat velice rychle, jinak tě dostihne stoupající hladina vody a ty si ji budeš muset zopakovat ještě jednou. V jiných levelech je potřeba se naopak pomalu plížit, a to hlavně po stropech. Alespoň pokud nebudeš chtít vyprovokovat padoucha, který ti rychle ubere všechny životy.

Pavučina

Stejně jako všichni známí superhrdinové, ani Spiderman samozřejmě není bezbranný. Krom toho, že se umí přichytit ke stropu, může také zaútočit. A to svými pavučinovými střelami, která však nepřítele obvykle pouze na chvíli vyvedou z míry, ale nezničí. I proto je důležité používat spíše rozum, než se chovat zbrkle.

Ovšem o rychlost jde ve hře Spider-Man Rescue Mission také. Každý level musíš dokončit v časovém limitu, jinak svého šéfa nezachráníš. Někdy to pro tebe nebude příliš velký problém, jindy však budeš počítat každou vteřinu. Zvláště, pokud začneš hru hrát alespoň na střední obtížnost.

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře