Menu

Spiderman rush 2

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman rush 2

Spiderman je hrdina, kterého zná celý svět. Dnes už s ním můžeš prožívat jeho dobrodružství nejen prostřednictvím komiksů, animovaných či hraných filmů, ale díky hře Spiderman Rush 2 se do něj můžeš dokonce převtělit a užít si novou kapitolu jeho příběhu přímo ve virtuálním světě.

Rychlé motorky

Pokud se rozhodneš zahrát si Spiderman Rush 2, připrav se na frenetickou jízdu. Spidermana musíš provést celkem deseti levely plných nástrah, které mají podobu například beden nebo zlého Green Goblina, který tě ve všech levelech bude od začátku nahánět. Útěk před tímto nebezpečným nepřítelem ti pomůže ulehčit motorka, kterou si můžeš před začátkem každé úrovně vyměnit za lepší typ. Není to však zadarmo. Abys dosáhl na nový stroj, musíš na něj mít. Peníze ve hře seženeš jednoduše, stačí sbírat různé bonusy, které jsou rozesety po všech úrovních. Nasbírat všechny je ovšem velmi složité a chce to dlouho a poctivě trénovat.

Ovládání je tradiční, pomocí směrových šipek. Grafická stránka hry je v oblasti flashových her na poměrně vysoké úrovni. Noční New York na pozadí vypadá velice dobře a ani samotný Spiderman, respektive Green goblin, rozhodně nejsou odbytí. Animace je jednodušší, ale pro potřeby hry je více než dostačující.

Není nutné za nic platit

Hra se nachází na bezplatném serveru, který žije z reklam. To je velká výhoda, jelikož za ni nemusíš zaplatit ani korunu. Dalším pozitivem je i fakt, že není potřeba stahovat do počítače žádná data. Stačí jen kliknout a hrát. Pochopitelně budeš samozřejmě potřebovat připojení na internet. Vzhledem k tomu, že na internet se dá dneska napojit i v leckteré kavárně nebo třeba na benzínce, rozhodně to není neřešitelný problém.

Nebudeš-li vědět roupama co dělat, sáhni po hře Spiderman Rush 2. Pokoř všech deset levelů v rekordním čase, nasbírej po cestě všechny bonusy a dostaň se až na vrchol žebříčku. Určitě to stojí za to.

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře