Menu

Spiderman rush

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman rush

Spiderman Rush

Spiderman Rush patří mezi nejlepší hry, ve kterých se pavoučí hrdina vyskytuje. Jedná se o akční hru, kde se převtělíš do kůže samotného Spidermana, který musí na své motorce překonat nástrahy, které jsou na něj nachystány v jednotlivých úrovních.Ty nemají pouze podobu různých překážek, ale také strmých kopců a proláklin, které je nutné překonat také. Hra obsahuje sedm úrovní, ale dostat se skrze ně nebude rozhodně žádný med. Spidermanova motorka je sice rychlá, ale hlavně při skocích obtížně ovladatelná, takže bude často docházet k nepříjemným karambolům, které obvykle skončí výbuchem a nutností si úroveň zopakovat.

Balancuj

Pro zdárné projetí celé hry se tak budeš muset naučit motorku při jízdě vybalancovat tak, abys dokázal dojet na konec úrovně a pokud možno po cestě sesbíral všechna pavoučí loga, za která se ti připíšou další body. Hra se ovládá na klávesnici pomocí směrových šipek. V případě nutnosti je součástí hry také poradce, který ti nejenže vysvětlí základní principy, ale také ukáže jak nejlépe zdolat všechny úrovně. Ani tak to ale nebude jednoduché.

Musíš mít Adobe flash player

Jelikož Spiderman Rush patří do kategorie flashových her, je nutné mít na počítači nainstalovaný Adobe Flash Player. Pokud si s tím nebudeš vědět rady, můžeš poprosit jednoho z rodičů, ať ti Flash Player nainstaluje. Tento program, stejně jako i hra samotná, je zcela zdarma.

Máš-li rád spidermanova dobrodružství, je pro tebe tato hra jako dělaná. Osedlej motorku, rozjeď ji na plný plyn a překonej všech sedm úrovní v rekordním čase a navíc po cestě sesbírej všechny bonusy.

Rozjeď to po šílené městské dráze jako Spiderman na motorce! Přejížděj strmé kopce, jezdi přes údolí a moderní plošiny. Sbírej pavoučí loga za body a dávej pozor, aby ses nepřevrátil a nevybouchl! Nakopni Spíďovu motorku a projeď co nejrychleji všechna kola a získáš maximální počet bodů!

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře