Menu

Spiderman Sandman’s tower

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman Sandman’s tower

Partička padouchů rozmístila po celém New Yorku bomby a je na Spidermanovi, aby situaci elegantně a v suchém triku vyřešil. Zběsilá arkádovka, ve které jde o každou vteřinu.

Ovládání

Pomocí šipek ovládáš Spidermana při šplhu po budovách a snažíš se v co nejkratším čase dostat až na vrchol. V cestě ti stojí nejrůznější překážky, mezi kterými musíš kličkovat a vyhýbat se jim. Všechny mají za účel tě zpomalit tak, abys nestihl v časovém limitu dorazit do cíle, nebo tě připravit o životy. Patří sem například lepidlo, ale dojde také na střety s padouchy, jako je Sandman, Venom nebo třeba Dr. Octopus. Inu, stará dobrá bandička, kterou známe z komiksů či seriálů.

Jak hrát

Aby to nebylo tak jednoduché, kromě objektů, kterým se musíš vyhnout, se naopak musíš snažit sbírat nejrůznější tokeny a body. Díky poctivému sběru získáváš power-upy ve formě černého kostýmu, který funguje jako dočasná nesmrtelnost. V této chvíli si to hrneš vzhůru bez jakýchkoliv kompromisů, jako by náš spíďa vypil kýbl energy drinku.

Další vlastnosti

Osvěžujícím prvkem je možnost pohybovat se i po stranách budovy. To oceníš zejména v pozdější fázi hry, kdy se na tebe nástrahy jen hrnou a úskok do boku je v podstatě jedinou možností. Mezi další praktické prvky patří mapka, umístěna v pravém horním rohu obrazovky. Zde můžeš sledovat rozmístění objektů a po nějaké době plánovat následující trasu. Osobně si však neumím představit, že by ve zběsilém tempu, které hra od samého začátku nastavuje, někdo tuto činnost stíhal. Ale je dobré o tom vědět ????.

Záchrana New Yorku je ve tvých pavučinách.

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře