Menu

Spiderman similarties

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman similarties

Spiderman je hrdina, kterého znají kluci i holky po celém světě. Objevuje se nejenom v komiksech, ale také v hraných nebo animovaných filmech, seriálech a samozřejmě i ve hrách. Například ve hře Spiderman Similarities.

Najdi rozdíly

Základním předpokladem pro úspěch v této hře je bystrost. Bez té se rozhodně neobejdeš. I když je Spiderman akční hrdina, hra Spiderman Similarities není akční rubačkou ani plošinovkou, ale logickým rychlíkem, při které budeš muset zapojit hlavně svůj mozek. Každé kolo se ti ukážou dva odlišné obrázky s motivem Spidermana a tvým úkolem bude najít na obou obrázcích totožné grafické prvky. Může se jednat o stejné zábradlí, okno či část spidermanova obleku. V každém kole samozřejmě ubíhá čas. Čím dříve najdeš všech

ny stejné části, tím více bodů se ti na konci levelu nashromáždí. S trochou tréninku se můžeš stát jedním z nejlepších hráčů.

Ovládání je snadné a potřebuješ k němu pouze myš. Stačí jednoduše posunout kurzor myši na místo, které je shodné na obou obrázcích a kliknout. Zábavnost hry nespočívá ani tak v tom najít totožné grafické prvky na obou obrázcích, ale najít je co nejrychleji. Pokud se chceš pobavit a zároveň si procvičit i paměť, je tato hra pro tebe ideální.

Bohužel nestačí mobil

U jednoduchých flashových her, mezi které určitě patří i Spiderman Similarities, není nutné mít nabušený počítač, ale na mobilu či tabletu si ho také nezahrajete, protože je ve flashi. Musíš být také připojen k internetu, alespoň pro načtení hry. Není nutné ji nějak složitě stahovat ani instalovat, ale potřebuješ se dostat na server, kde je umístěna. A k tomu je potřeba internetové připojení, třeba prostřednictvím WIFI. Za hru samotnou se nic neplatí.

 

 

 

 

One comment

  1. Petr napsal:

    Tahle hra je fakt dobrá!

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře