Menu

Spiderman snow scooter

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman snow scooter

Spiderman Snow Scooter

Obdivovatelů Spidermana je po celém světě více než dost a Česká republiky rozhodně není výjimkou. Pokud patří tento hrdina mezi tvé oblíbence a cizí ti není ani hraní na počítači, pak se ti určitě hra Spiderman Snow Scooter zalíbí. I když je Spiderman znán spíše skákáním mezi mrakodrapy a bojováním s rozličnými zlořády, v této hře je v trochu odlišné úloze, než si možná zvyklí. Ve hře Spiderman Snow Scooter je hlavní hrdina řidičem sněžného skútru, jehož úkolem je dostat se v každém kole do cíle.

Žádná nuda

I když se ti to možná může zdát trochu jako nuda, rozhodně to není jednoduchý úkol. Hra je poměrně obtížná a pro její dokonalé ovládnutí se bez tréninku neobjedeš, zvláště, pokud budeš chtít ukořistit veškeré ledové kostky, které jsou různé rozesety po všech úrovních a které znamenají body navíc. Nejde totiž o to pouze jet slepě dopředu, ale také vyrovnávat rovnováhu  při jízdě do kopce i z kopce. Na ovládání se velmi rychle zvykneš, je totiž standardní. Se skútrem se pohybuješ pomocí směrových šipek na klávesnici.

Grafická podoba hry je na skutečně vysoké úrovni, alespoň co se týče flashových her. Zimní prostředí je velmi poutavé, zvláště, když na pozadí poletují sněhové vločky. Ani animace nestojí za zahození, ovšem není jich tolik. Krom pár pohybů samotného Spidermana se hýbou v podstatě už jen kola skútru.

Snadné spuštění

Mnoho her je často velmi složité spustit, někdy to na některých počítačích nejde vůbec. Spiderman Snow Scooter má ale velmi nízké nároky a krom internetového připojení a nainstalovaného Adobe flash playeru nebudeš potřebovat nic víc. Prostě najedeš na hru a zmáčkneš tlačítko start. Stahování souborů ani instalace nejsou v tomto případě vůbec zapotřebí.

 

 

 

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře