Menu

Spiderman vs Batman

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman vs Batman

Máš rád motorky, Spidermana a Batmana? V téhle flash hře máš všechno hezky pohromadě. Jednoduchá hra, kterou není potřeba stahovat ti přinese adrenalin i zábavu.

Předjeď Batmana

Ve hře si je možné zvolit svůj charakter. Chceš být Spiderman nebo Batman? Pak stačí jen stisknout tlačítko a přejít na závod. Po cestě sbíráš body. Úkolem je zdárně dojet do cíle a pokud možno předjet svého soupeře. Hra má libovolný počet kol, každý hráč má 3 životy, které by měl využít samozřejmě co nejlépe.

Flashovou hru můžete hrát velmi snadno ve svém prohlížeči, žádné instalace vás zdržovat nebudou. Je potřeba mít aktuální Adobe Flash. Spiderman i Batman jsou hrdinové, které mají rádi kluci i holky bez rozdílu věku. S touto hrou se zaručeně pobavíte. Uspořádejte si závody mezi sebou a sbírejte co nejlepší skóre. Hrát můžete třeba donekonečna. Nevýhodou je, že nelze hrát online s více hráči zároveň nebo si s nimi chatovat.

Spiderman vs. Batman

Hra má jednoduchou grafiku, ovládá se jednoduše šipkami na klávesnici. Hra má několik kol, takže je jen na tobě, kam až dojedeš. Budeš rychlejší než tvůj soupeř? Nasbíráš více bodů?  Vyber si svůj charakter a zjisti, kdo lépe řídí motorku. Je nejvyšší čas připravit se na start a vyrazit na dálnici jako Spiderman či Batman.

Flashová hra vám dává možnost hrát okamžitě a z PC či notebooku. Stačí se připojit a zahrát si v pauze na oběd nebo o přestávce. Dostaň se se  svým motocyklem co nejdále. Zvládneš to na první pokus? S flash hrami se doslova roztrhl pytel a patří mezi jeden z nejoblíbenějších způsobů , jak trávit volný čas. Tato však patří mezi velmi podařené kousky s pěknou grafikou a jednoduchým ovládáním. Svižnou hru, která se vám neseká ocení každý hráč bez rozdílu věku.

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře