Menu

Spiderman vs Sandman

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

Spiderman vs Sandman

Her se Spidermanem je celá řada, ale těch, ve kterém závodí na kole, je jako šafránu. Jednou z mála takových her je Spidey vs Sandman.

Musíš vždy vyhrát

Jedná se o závodní hru, ve které je tvým úkolem se v úloze Spidermana postavit v závodě jednomu z nejhorších nepřátel pavoučího hrdiny, Sandmanovi. A to rozhodně nebude nic jednoduchého. Nejde jen o to, že Sandman to na kole očividně umí a je úroveň od úrovně rychlejší, ale také o překážky, které jsou součástí každého levelu. Ty jsou zde tvořeny hlavně různými kopci a jámami, přes které

se musíš dostat. K tomu nestačí držet pouze jedno tlačítko pro jízdu dopředu, v této hře záleží i na manévrování.

Může se ti totiž velmi snadno stát, že přepálíš rychlost, najedeš na ostřejší hrbol, ztratíš rovnováhu a vybouráš se. To v konečném důsledku bude znamenat ztrátu života a opakování úrovně. Proto je nutné při jízdě nejen držet prst na plynu, ale také trochu přemýšlet a ve správnou chvíli pomocí směrových šipek Spidermana na kole vyvažovat. Ovládání je velmi citlivé, takže to musíš dělat velmi jemně. Při pomalejší jízdě je samozřejmě vyvažování o dost méně, ale obvykle si tím necháš zlotřilého Sandmana utéct a tím si znovu zopakuješ úroveň. Pokud totiž tvůj nepřítel dojede jako první, prohrál jsi.

Sympatická grafika

Vizuální stránka hry Spidey vs Sandman je dozajista povedená. Závodí se na smetišti a tomu odpovídá i celkové

grafické ztvárnění. Všude jsou k vidění poničená auta, pobořené betonové panely nebo haldy železa. Na pozadí se pak tyčí město New York, ve kterém Spiderman bydlí.

Ke spuštění hry nebudeš potřebovat žádný nabouchaný počítač a super rychlý internet. Stačí klasické připojení a mít nainstalovanou nejnovější verzi Adobe Flash playeru. Za hru se nic neplatí, takže kvůli ni nebudeš muset sahat na své kapesné.

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře