Menu

The Amazing SpiderMan

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

The Amazing SpiderMan

Spiderman není pouze fenomén světa komiksů, případně filmů, ale už se zlatým písmem dokázal zapsat i do herního průmyslu. Jedním dobrým příkladem za všechny je i hra The Amazing Spider-Man.

Podle filmu

I když se pavoučí muž poprvé vyskytl v komiksech, tato hra čerpá hlavně inspiraci ze stejnojmenného filmu, který nedávno proletěl i našimi kiny. Jedná se o akční titul, ve kterém se samozřejmě nezhostíš nikoho jiného než samotné Spidermana. Jelikož film sleduje hlavně začátky pavoučího hrdiny, hra v tomto ohledu na tom nemůže být jinak. Proto má také Spiderman ve hře přes kostým navlečené běžné civilní šaty. To samé se totiž dělo i ve filmu.

Základem je ale hratelnost a ta v této hře stojí hlavně na zábavných soubojích s padouchy. V

celkem čtyřech úrovních se utkáš s různorodou sebrankou, která se rekrutuje hlavně z řad zlodějů. Tvým úkolem tedy nebude zachránit město a už vůbec ne svět, ale pomáhat obyčejným lidem. Tato pomoc spočívá v přemožení zlodějíčků, zabavení ukradených věcí a navracení předmětům jejich původním majitelům. Takto se to nezdá jako kdovíjaká zábava, ale vzhledem k tomu, že má Spiderman v záloze řadu zajímavých schopností, například salto ve vzduchu, a další se během hraní naučí, nejedná se pouze o nějakou řadovou nudnou plošinovku, ale o akční hru s prvky parkouru.

3D grafika

Po technické stránce nelze hře The Amazing Spider-Man mnoho vytknout. Hra používá hudbu z filmu, která byla na špičkové úrovni. I zvuky jsou velmi realistické a rozhodně neruší. Ze všeho nejlepší je ale grafické zpracování, které je vytvořeno ve 3D programu. Hra samozřejmě není žádná doomovka, pořád se jedná o akční plošinovku viděnou z boku, ovšem tvořenou vektory.

I přesto, že hra vypadá opravdu pěkně, se nemusíš bát, že by se ti na počítači nerozjela. Je perfektně optimalizovaná, díky čemuž se dokáže plynule rozjet i na slabších sestavách.

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře