Menu

The Amazing Spiderman

Celá obrazovka
Světlo
0%
Hra nahrána, klikněte zde a hrajte!

Recenze hry

The Amazing Spiderman

Patří Spiderman mezi tvé nejoblíbenější komiksové hrdiny? Pokud je tvá odpověď ano, určitě se ti bude líbit i hra The Amazing Spiderman, ve které tvůj hrdina hraje ústřední roli.

Dobré reflexy

V této hře se převtělíš do Spidermana, který má za úkol pomocí svých pavoučích střel skákat mezi domy a sbírat bonusy v podobě triček. Čím více triček se ti podaří posbírat, tím více bodů budeš na konci kola mít a tím budeš také výše v on-line žebříčku, kde se nacházejí všichni hráči. Ovládání hry není na klávesnici nebo herním ovládači, ale Spidermana ovládáš pomocí myši. Proto se ze začátku může zdát, že je ovládání krkolomné, ale jakmile ti jednou přejde do krve, dokážeš sebrat veškeré bonusy aniž by jsi jedinkrát spadl.

Výhodou hry The Amazing Spiderman rozhodně je, že je k dispozici kompletně zdarma. Stačí mít připojení k internetu

a začít hrát. Hra samotná po tobě nebude chtít nic stáhnout na disk ani nic instalovat. Prostě jen klikneš tlačítkem na myši na políčko hraj a už to jede.

Příjemná grafika

Jelikož se jedná o flash hru, není grafika samozřejmě nejmodernější, ale pořád se jedná o velice pěknou hru, která svým vzhledem, ale ani animacemi rozhodně nikoho neurazí. Zvukový doprovod není příliš výrazný, ale dobře doplňuje atmosféru celé hry. Důvody, proč bys měl s touto hrou začít, jsou minimálně dva. Prvním je zabití volného času, kterého je hlavně v sychravém zimním období habaděj. Druhým důvodem je zlepšení zručnosti, což je velká výzva. Díky usilovnému tréninku se z tebe může během několika hodin stát mistr, který se zapíše zlatým písmem do on-line žebříčku. A to na těch nejvyšších místech.

 

 

Žádné komentáře

Napsat komentář

O mně

 

Ahoj, já jsem Max, je mi 10. Od malička mě baví superhrdinové a nejvíc z nich Spiderman. Více o mně zde>

Staňte se mými odběrateli

Nejnovější komentáře